depositphotos_26876657-stock-illustration-golden-laurel-wreath-25-years

26 urodziny, to dla każdej firmy ważna okazja do świętowania. Mamy nadzieję, że dla naszych Klientów jest to ważna informacja, gdyż świadczy o naszej ugruntowanej pozycji na rynku i w branży, dając tym samym sygnał o stabilnym i godnym zaufania partnerze biznesowym, jakim jest Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób i Mienia ASTRA.

Cieszymy się, że jesteśmy częścią Państwa codzienności. Z tej okazji chcemy podziękować wszystkim tym, którzy skorzystali z naszych usług obdarzając nas zaufaniem.

Od 1997 roku świadczymy pełen zakres usług związanych z ochroną osób i mienia. Nasze usługi wykonujemy na podstawie Koncesji Nr. L-2285/00 (ważna bezterminowo na terenie całego kraju). Oferta firmy obejmuje stałą lub doraźną ochronę fizyczną obiektów. Firma specjalizuje się w zabezpieczaniu imprez masowych oraz plenerowych. Ofertę uzupełnia projektowanie systemów telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych, sygnalizacji włamania i napadu drogą radiową oraz cyfrową. Zdobyte doświadczenie oraz wykorzystanie najnowszych osiągnięć technicznych z dziedziny ochrony zapewnia wysoką skuteczność naszych działań. Ciągły rozwój firmy pozwala na realizacje zadań na terenie kraju jak i poza jego granicami.

Środki oraz sposób realizacji zlecenia dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów z uwzględnieniem budżetu przeznaczonego na ochronę.

To pracownicy tworzą wizerunek firmy. Kładziemy szczególny nacisk na wyszkolenie, wygląd i kulturę osobistą naszych pracowników. Dbamy, aby posiadali niezbędną wiedzę z zakresu prawa i nie byli kojarzeni z siłą i przemocą, lecz z profesjonalizmem.

Dziękuję wszystkim swoim pracownikom za wasze wysiłki i wsparcie przez cały ten czas. W ciągu ostatnich 18 lat wspólnie wypracowaliśmy wiele niezwykłych osiągnięć i z niecierpliwością oczekuję tego, co możemy jeszcze stworzyć.

 

Jarosław Kurdziel.